Sdílejte
Ilustrační snímk požáru nákladního auta. Autor: HZS

Středčeský kraj – Požár nákladního auta převážející melouny zaměstnává středočeské hasiče, kteří zasahují na dálnici D1, na 36. kilometru ve směru na Prahu. Na místo vyjely 4 jednotky hasičů s pěti vozidly a vyšetřovatel příčin požárů.

Při příjezdu na místo hořel celý kamion, v průběhu požáru došlo rozsypání nákladu na dálnici a k netěsnosti na palivové nádrži. Hořící nafta zasáhla i do směru na Brno. Informuje o tom mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.

Během pěti minut hasiči dostali požár pod kontrolu. Nyní probíhá dohašování. Dálnice je na nezbytně nutnou dobu uzavřena v obou směrech. Ve směru na Prahu si její zprůjezdnění vyžádá několik hodin práce.

Dálnice tak zůstává v obou směrech stále uzavřená.

Na sídlišti ve Velkých Karlovicích hořel nákladní automobil

Autor: Honza Vraný

Komentáře
Sdílejte
Předchozí článekTýden začne příjemně, postupně se počasí zhorší
Další článekBojovníci z dubského Leonidas gym jsou na táboře v Lubenci
ZprávyExtra.cz je internetový velkoformátový - multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Jedná se o jeden ze zpravodajských projektů, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec. Do portfolia naší mediální skupiny patří tedy server ZprávyExtra.cz, zpravodajský portál Události112.cz a internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Naše zpravodajství sdílíme také na sociálních sítích.