Největší nezávislý servis vozů BMW vyhlašuje tendr. Autor: redakce

Praha – Společnost BW Motors s.r.o., největší nezávislý servis vozů BMW a MINI působící v České republice od roku 2010, se z důvodu dalšího rozšiřování aktivit na domácím trhu a plánované expanzi na zahraniční trhy formou frančízingu, rozhodla vyhlásit výběrové řízení na digitální agenturu.

Hlavním cílem výběrového řízení je nalézt strategického partnera pro zajištění komplexní prezentace společnosti na internetu, mobilních zařízeních a sociálních sítích s důrazem na maximální efektivitu a měřitelnost stanovených cílů.

„Oblast internetu a nových technologií vnímáme velmi intenzivně jako stěžejní nástroj pro oslovení nových zákazníků a komunikaci se stávajícími klienty našeho nezávislého servisu. V průběhu sedmi let našeho působení jsme získali důvěru tisíce spokojených majitelů vozů BMW a MINI a tento rostoucí trend pomohl našemu postupnému růstu, díky kterému jsme dnes největším nezávislým servisem v České republice“, uvádí Vlastimil Nekarda, majitel ryze české společnosti BW Motors s.r.o.

O společnosti BW Motors s.r.o.

Společnost BW Motors vznikla v roce 2010 jako nová alternativa pro servis a opravy vozidel továrních značek BMW a MINI. V současnosti je největším nezávislým servisem vozidel BMW a MINI v České republice s ročním obrat blížícím se 50 mil. Kč, který každým rokem stabilně roste. Je značkovým smluvním opravcem BMW a MINI pro pojišťovny Kooperativa, Generali, Českou Pojišťovnu, Českou podnikatelskou pojišťovnu a ČSOB Pojišťovnu.

Mezi hlavní činnosti patří servis a opravy vozů BMW a MINI, prodej originálních náhradních dílů a příslušenství.

Specializuje se i na individuální dovozy prověřených ojetých vozů BMW a MINI ze zahraničí (převážně Německa). Pro své klienty sjednává také výhodné auto pojištění.

Na mosteckém polygonu představí formule týmy budoucích inženýrů

Autor: Honza Vraný

Komentáře