Veteráni Litvínov zvou na svůj červnový 2.sraz. Autor: Jiří Berec

Litvínov – Velký svátek čeká v sobotu 3. června všechny milovníky historie, potažmo historických aut a motorek. Veteráni Litvínov totiž pořádají v pořadí 2. ročník velkého srazu historických vozidel na náměstí Míru v Litvínově.

I letos bude patronem srazu známý herec a milovník historických vozidel Pavel Nový. Chybět nebudou litvínovské mažoretky ani soutěže o zajímavé ceny.

„V loňském roce na akci dorazilo kolem dvou stovek nádherně připravených strojů, a pevně doufáme a věříme, že letos to bude mnohem a mnohem více účastníků,“ říká předseda místního spolku nadšenců a milovníků historických vozidel Veteráni Litvínov Tomáš Urban s tím, že k letošnímu srazu se přidá také český klub automobilů značky Porsche, který přiveze asi 40 aut této značky.

VIDEOREPORTÁŽ z této krásné akce bude vysílána na HEULOS TV…

Na litvínovském náměstí budou historická vozidla k vidění od 8.00 hod do 12.00 hodin pak účastníky čeká spanilá jízda městem a po Krušných horách, ukázka složek IZS na Klínech a poté dojde ke slavnostnímu vyhlášení a ukončení srazu na Louckách.

Partnerem akce je i v letošním roce Městská policie v Litvínově. Mediálním partnerem je redakce zpravodajského internetového serveru ZprávyExtra.cz

Ze srazu přineseme reportáž a bohatou fotogalerii.

Tuto krásnou událost, kterou pořádají litvínovští nadšenci historických automobilů si již nyní můžete přečíst v naší aplikaci HISCUBE ReView << a sledovat můžete on-line odkudkoliv a budeme samozřejmě také vysílat na televizi HEULOS TV. <<

PSALI JSME TAKÉ: Ohlédnutí se za ME ve veslování v Račicích

Autor: Honza Vraný

Komentáře