MLADÁ BOLESLAV / Model Škoda Fabia combi si budete moci objednat také ve verzi Scout Line s drsnějším vzhledem.

Škoda rozšiřuje nabídku modelů s terénním vzhledem. Jako první přišel Rapid Scout Line, nyní jej doplní Fabia Scout Line s vyšší světlou výškou, plastovou ochranou karoserie a terénními designovými prvky.

Tak jako Rapid Scout Line, i stejnojmenná Fabia kombi je schopna zvládnout i horší zeměděl-lesní cesty díky ochraně důležitých částí podvozku a vyšší světlé výšce. Zároveň oplastování pomáhá chránit citlivé části karoserie od škrábanců.

Ani Rapid ani Fabia Scout Line nemají k dispozici pohon 4×4, na druhou stranu dokáží zákazníkům nabídnout všechny motorizace běžných verzí a také všechny barvy i výbavu. Absence pohonu 4×4 sice zklame ty, s chutí na levnější chatařské alternativu, ale nabídne mírně zlepšené schopnosti s výrazně drsnějším vzhledem za podobnou cenu jako standardní model.

GALERIE: Nová Škoda Fabia Scout Line

Zdroj: Škoda AUTO

Škoda zatím ukázala verzi Scout Line pouze na dvou fotografiích, příplatek za tuto verzi také neznáme, ale předpokládáme, že linie Scout bude kromě výše zmíněných úprav zahrnovat i lepší výbavu jako základní model. Důkazem jsou například zpětná zrcátka ve stříbrné barvě, mlhovky v základě a další. Zákazník si také může vybrat mezi 16 nebo 17-palcovými litými. Koupit ji bude možné počátkem příštího roku.

Komentáře