V Paříži Škoda odtajnila interiér nového Kodiaq RS. Foto: © Foto: ŠKODA AUTO, Official site

Česko – Před blížícím se mezinárodním autosalonem v Paříži Škoda odtajnila interiér nového Kodiaq RS. Ve zprávě pro tisk výrobní společnosti se uvádí, že auto je sportovního typu, ale zároveň i velmi pohodlné s prostorným salonem.

Standardně je vozidlo vybaveno sportovními sedadly (s integrovanými opěrkami hlavy), potaženými umělým semišem Alcantara. Z tohoto populárního materiálu jsou vyrobeny i polštářky, opěradla a dveřní panely.

Jasné vizuální akcenty vytvářejí kontrastní steh na postranních podpěrách sedadel, ozdobených černou kůží, na středové a dveřních opěrkách a také na multifunkčním sportovním volantu.

O závodním charakteru vozu svědčí též přední panel, který je zakončen plastem vyztuženým uhlíkovými vlákny, ocelové destičky na pedálech a černý strop.


PRO ŘIDIČE: Od pondělka platí zákaz manipulace s tachometrem, trh na změnu čekal 15 let
V boji proti stáčení tachometrů od pondělí značně přituhne. Od 1. října bude platit novela zákona, která zakazuje manipulaci s tachometrem pod pokutou 500 000 korun. Za posledních 15 let, kdy obchodníci na tento podvod upozorňují, je to poprvé, kdy zákon jasně označil manipulaci se stavem najetých kilometrů za nelegální praktiku. 

Při tom všem si dynamická verze Kodiaq zachovala všechny vlastnosti a proprietární řešení v duchu Simply Clever, které je vlastní základnímu modelu. Stejně jako dříve se zde pohodlně usadí až sedm lidí. Na místě je i populární prostorný kufr.

#cz.sputniknews.com,
(red.)

Komentáře