DUBAJ / Zaujmout v ulicích Dubaje není zas až tak moc jednoduché. Silnice jsou přeplněné luxusními vozidly, ale i supersporty, z nichž většinu u nás ani nemáme možnost vidět. I zde však stále platí, že některá vozidla vzbudí pozornost.

Jedním z nich je Lamborghini Aventador v edici 50 Anniversario. Italská továrna vyrobila pouze 200 kousků těchto vozidel. Polovinu ve verzi s otevřenou střechou – roadster a polovinu s karoserií kupé. Limitovaná edice disponuje výkonem 720 koňských sil a svého majitele mohla stát přibližně 17 milonů korun.

Řidič, sedící ve verzi bez střechy, se rozhodl přilákat pozornost kolemjdoucích v ulicích Dubaje častým „vytáčením“ motoru do otáček během stání na červené. Vůbec se mu nedivíme, zvuk Lamborghini stojí za to, navíc ho k tomu vyzýval řidič vozidla stojícího před ním.

Opravdovou pozornost na sebe strhl v momentě, kdy ze zadní části jeho vozu vyšlehly první plameny. Troubení okolo stojících aut asi považoval pouze za přátelské povzbuzování, a proto bez problémů vyrazil vpřed.

Výsledek si můžete prohlédnout v následujícím videu. Ze stovky vyrobených roadsterů můžeme nyní jeden škrtnout.

VIDEO: Požár Lamborghini

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ