Sdílejte
Pátrání po Lucii Selicharové. Lucie se nevrátila z procházky domů Foto: Policie ČR/ZprávyExtra.cz

PRAHA / Bezmála jeden týden pátrá zoufalá rodina a také pražští policisté po devětatřicetileté Lucii Selicharové. Lucie odešla v neděli 3. dubna v odpoledních hodinách na procházku a už se domů nevrátila, neozvala se ani svým blízkým. Policii se prozatím v pátrání nedaří.

Lucie Selicharová bydlela v Praze v Zenklově ulici. V neděli se již nevrátila domů z procházky. „Podle dostupných informací byla ženinou oblíbenou lokalitou pro takové vycházky oblast Libně a Libeňského mostu, konkrétně tamního vodáckého oddílu a lanového centra,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Kromě Prahy pátrají policisté také na Plzeňsku. „Prošetřováním kriminalisté dále zjistili, že žena má také kladný vztah k lokalitě Manětín v okrese Plzeň – sever, kam vyrážela za rekreací,“ doplnil mluvčí Tomáš Hulan.

Ale ani v Praze a ani na Plzeňsku nenašli po pohřešované Lucii ani stopu. „Proto se obracíme s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud byste kdokoliv tušil, kde se pohřešovaná v tuto chvíli nachází, znal jste její současné místo pobytu nebo pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ vyzval policejní mluvčí Tomáš Hulan veřejnost.

Pohřešovaná Lucie Selicharová je střední postavy, má hnědé vlasy a modré oči. Měří přibližně 165 centimetrů a vypadá na 30 až 35 let.

Komentáře