U Kamenné Lhoty na Vysočině havaroval řidič s osobním vozidlem, skončil převrácený na boku. Foto: HZS kraje Vysočina

Havlíčkobrodsko – Krátce po patnácté hodině odpolední, v sobotu 10. února vyjížděly všechny záchranné složky, k vážné dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci u Kamenné Lhoty, na Havlíčkobrodsku. Automobil skončil po karambolu na boku, mimo komunikaci. Řidič vozidla v péči lékařů.

O nehodě dnes informovala krajský mluvčí hasičů kraje Vysočina Petra Musilová s tím, že vůz skončil po nehodě převrácený na boku. Při nehodě se zranil řidič vozidla. Zdravotníci jej po nezbytném ošetření na místě události převezli k dalšímu ošetření sanitním vozem do havlíčkobrodské nemocnice. Ve vozidle cestoval sám.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili. Po zadokumentování dopravní nehody policisty převrátili hasiči vůz zpět na kola,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů.

Za nehodou stála z největší pravděpodobností nepřiměřená rychlost na zledovatělé vozovce. Řidič pravděpodobně, nepřizpůsobil jízdu stavu vozovky, nicméně okolnosti nehody jsou nyní v šetření dopravní policie.


Z DOPRAVY: U Branky na Vsetínsku ošklivě havarovalo osobní vozidlo, po karambolu skončilo na střeše


-jb

Komentáře