Policie - 158, ilustrační foto. Autor: archiv udalosti112.cz / J.B. (redakce)

Aš – Chebští kriminalisté sdělili podezření ze spáchání přečinu Výtržnictví a přečinu Násilí proti úřední osobě čtyřicetiletému muži z Chebu. Agresor svým jednáním ohrožovat mimo jiné i své spolubydlící na místní ubytovně.

O případu informoval policejní mluvčí Jakub Kopřiva s tím, že agresor měl vulgárně nadávat, kopat do dveří a ještě být agresivní. Proto byla na ubytovnu v Aši přivolána policejní hlídka, která muže po svém příjezdu vyzvala, aby zanechal svého jednání a opustil ubytovnu.

Muž výzvy uposlechl a s policisty ubytovnu opustil. Před budovou měl ale muž pokračovat ve svém agresivním chování a úderem pěstí měl napadnout jednoho z policistů. Následně byl čtyřicetiletý muž po použití donucovacích prostředků zadržen a převezen na Obvodní oddělení Aš. „Po lékařském vyšetření byl výše zmiňovaný muž převezen do policejní cely,“ uvedl mluvčí policie.


ČTĚTE TAKÉ: Česká pošta v roli drogového kurýra
Karlovarský kraj – Drogy za zhruba milion korun se podařilo objevit celníkům v poštovních zásilkách. Kontroly probíhají i nadále. 

Čtyřicetiletý muž byl za přečin Výtržnictví v posledních třech letech už odsouzen. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody až na čtyři léta,“ doplnil k případu policejní mluvčí.

-jb, (red.)

Komentáře