Apple TV, ilustrační foto. Zdroj: PixaBay

Česko – Integrace s aplikací Apple TV, Siri Remote a univerzální vyhledávání velmi usnadňují vyhledání a přehrávání oblíbených videí Prime Video. Prime Video na Apple TV přichází právě včas na premiéru druhé sezóny dokumentárního pořadu The Grand Tour 8. prosince.

Společnost Amazon dnes oznámila, že aplikace Prime Video je k dispozici na Apple TV 4K a na předchozích generacích Apple TV ve více než 100 zemích.

Členové služby Prime Video mají nyní ještě více možností, jak streamovat oceněné a kritikou uznávané tituly, včetně filmů Amazon Original Movies, Prime Originals, trháků z Hollywoodu, televizních seriálů a více než 140 kanálových odběrů v USA a 95 ve Velké Británii, Německu a Rakousku. Počínaje zítřkem mohou zákazníci shlédnout vysílání pořadu Thursday Night Football na Apple TV 4K a Apple TV. Na Apple TV 4K je k dispozici knihovna titulů Amazon 4K High Dynamic Range (HDR). Hledání obsahu na Prime Video je pro diváky Apple TV velmi snadné díky aplikaci Apple TV, Siri Remote a univerzálnímu vyhledávání ve vybraných zemích.


PSALI JSME: Expozice v Apple Museum v Praze? Je prostě jablečná!


„Neexistuje nic, co by nás potěšilo víc, než radost našich zákazníků, a jsme nadšeni, že jim můžeme nabídnout streaming Prime Video na Apple TV,“ řekl Mark Eamer, viceprezident společnosti Prime Video. „Aplikace přichází právě včas na velmi očekávanou novou sezónu dokumentárního pořadu The Grand Tour, která začíná 8. prosince. Členové Prime Video streamující na Apple TV 4K získají výjimečný zážitek ze sledování 4K HDR.“

Majitelé Apple TV po celém světě mají nyní přístup k filmům Amazon Original Movies a Prime Originals, jako je například dokumentární pořad The Grand Tour, Marvelous Mrs. Maisel a The Tick (Klíšťák), spolu s nadcházejícími premiérami: 15. prosince komedie Jean-Claude Van Johnson a 12. ledna seriál Phillip K. Dick’s Electric Dreams. Služba Prime Video nabízí širokou škálu oceněného dětského obsahu včetně Tumble Leaf, If You Give a Mouse a Cookie a The Snowy Day, stejně jako populární licenční tituly, které přicházejí do nabídky každý měsíc.

-jb, red.
(protext/amazon.com)

 

Sdílejte

BEZ KOMENTÁŘE