Skutecnydarek.cz Banner, autor: clovekvtisni.cz / official

Praha – Aktuálně na charitativním eshopu SkutecnyDarek.cz << nakoupili o jeden a čtvrt milionu víc, než v předešlém roce. Jen za včerejšek objednali dárky v hodnotě přes milion korun, čímž padl další rekord v osmileté historii eshopu.  

Od začátku prosince dárci koupili přes tisícovku kuřat nebo 472 koz, které budou letos darovat pod stromeček. Z nově zařazených dárků lidé nakoupili přes 600 kusů teplého oblečení a 492 ryb, které rybníkářům v Kongu pomůžou obstarat násadu a zamezit tak podvýživě pro několik tisíc lidí.


ZAUJALO NÁS: Jak procvičovat mozek? Zkuste mobilní puzzle hry


Máme obrovskou radost, že to lidi stále baví. Asi největší poprask vyvolal dárek dámských vložek, kdy nám lidé volají a dávají různá doporučení na ekologické vložky či menstruační kalíšky. My jim vysvětlujeme, že kalíšky nejsou v podmínkách s nedostatkem vody nejvhodnější, snažíme se vybrat nejšetrnější řešení, ale musíme respektovat také přání místních,“ vysvětluje Tomáš Vyhnálek.

pozn. redakce: Toto sdělení, včetně nadpisu uveřejnila redakce serveru ZprávyExtra.cz, v rámci bezplatné propagace internetového projektu –  charitativního eshopu SkutecnyDarek.cz << zveřejnění je v plném znění bez redakčních úprav.

Tomáš Urban,
clovekvtisni.cz *

(-red.)

 

Komentáře