Borci s dubského Leonidas gymu na soustředění v Benecku v Krkonoších. Foto: #Leonidas Gym Muay Thai Teplice / Ladislav Horejš

Dubí – V sobotu 8. září se konalo 1. kolo Mistrovství ČR Muay Thai pořádané C.M.T.A v pražské TJ Spoje. Klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje dvě děti. Uvedl hlavní trenér Ladislav Horejš.

K prvnímu dětskému zápasu nastoupil Lukáš Klaška (14 let) proti těžšímu borci z Kuro gym Osek, se kterým předvedl vyrovnaný zápas. I přes váhový handicap vyhrál Lukáš 3:0 na body.

MLADÍ BOJOVNÍCI S DUBSKÉHO LEONIDAS GYMU. (Zprava: Jirka, Matěj a Lukáš). Foto: #Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Druhý juniorský zápas měl Jiří Novák (15 let), který nastoupil proti borci z Hanuman gym Praha. V úvodním kole zaskočil svého soupeře hned v první minutě. Jirka trefil soupeře tvrdým zadním direktem, za kterým hned směřoval kop na hlavu což pražana zaskočilo a stáhl se spíše do obrany, kde byl v průběhu kola 2x počítán. Začátkem druhého kola se Jirka hned opřel do útoku a zasáhl soupeře několikrát obloukovými údery a lokty. Rozhodčí pak ukončil zápas KO,“ upřesnil Ladislav Horejš.

Oba chlapci začali přípravu na klubovém soustředění , kde s našimi reprezentanty a dalšími dětmi udělali skupinu 22 dětí, kteří na Benecku trénovali dvoufázově a zaměřili jsme se hlavně na sparing a fyzičku.


PSALI JSME: Thaiboxerská lvíčata vezou dvě placky z Mistrovství světa
Česká reprezentace CMTA dětí a juniorů udělala skvělý dojem na Mistrovství světa v Muaythai, které se konalo v kolébce Thajského boxu a centru Siamu – Bangkoku. 

Dále bych všechny rád pozval děti od 8 let a dospělé na nábor, který se bude konat 18.9. od 18:00 v Tovární 51 Dubí , kde ji sídlo našeho klubu,“ doplnil hlavní trenér Leonidas gymu Ladislav Horejš.

-jb, (red.)

Komentáře