Fotbalový stadion, ilustrační foto. Zdroj: #pxhere.com

Teplice – Už v neděli v 15:00 se pro teplický tým opět rozběhne FORTUNA LIGA po reprezentační přestávce. Na Stínadlech přivítají Karvinou, která poslední dva zápasy zvládla vítězně.

Nálada je standardní, všichni se na zápas těšíme. Víme, že není slabých soupeřů, čekáme proto s Karvinou těžké utkání, teď dva zápasy v řadě vyhrála. Věříme, že to utkání můžeme zvládnout,“ říká trenér FK Teplice Daniel Šmejkal.

„Skláři“ reprezentační přestávku vyplnili poctivým tréninkem, v rámci akce Kopeme za fotbal navíc sehráli zápas s Kozojedy. „Bylo to pohodové utkání, krásný přátelák v pohodové atmosféře, všichni jsme si to užili,“ vrací se záložník Jakub Hora k zajímavému setkání s hráči z okresního přeboru Plzeňska.

Reprezentační pauza přišla „žlutomodrým“ vhod, během ní řada hráčů doléčila zranění, trenéři se mohli věnovat pilování různých herních i taktických dovedností. „V lize jsme měli problémy dopředu i dozadu, v Mladé Boleslavi se to už zlepšilo. Během pauzy jsme pracovali na všech věcech a doufáme, že to bude v neděli vidět,“ tvrdí Šmejkal.

My už si několik kol říkáme, že musíme vyhrát, jinak to není ani před Karvinou. Bude to zápas o šest bodů,“ upozorňuje Hora.

Karvinští mají na svém kontě stejně jako Tepličtí šest bodů. Naposledy doma porazili 2:1 Slovácko, před tím vyzráli v Brně na Opavu (3:1). Nejlepším střelcem týmu je se třemi góly Tomáš Wágner.


ZE SPORTU: Čeští reprezentanti byli nadšení stadionem a fanoušky v Rostově na Donu
Český obránce Jakub Brabec po zápase Česka proti Rusku, který se v pondělí odehrál v Rostově na Donu, přišel mezi novináře a zhodnotil celé utkání. Kromě sebekritického hodnocení českého vystoupení řekl i pár slov o stadionu a fanoušcích. 

  • FK Teplice, (red.)
    – sim*

BEZ KOMENTÁŘE