Sdílejte
Nejvíce sexy český saxofonista René Junior bude opět lámat ženská srdce!

Česko – Je mladý, sexy, urostlý, charismatický a k tomu nesmírně nadaný. Až vražedná kombinace pro mladého saxofonistu Reného Juniora. Skvělý hudebník, showman, který má svůj styl  velký ohlas má nejenom u nás, ale i v zahraničí, bude opět lámat ženská srdce. 

Aktuálně, již 6. února bude mít další ze svých koncertů, následně pak ještě dva další. „Všechny zvu do pražského jazz&coctail clubu U Staré Paní, o tři dny později pak do hotelu Zlatý Strom v mých rodných Hořovicích a 21. února do Cafe New One do Olomouce. Všechna vystoupení jsou od 20 hodin, přijďte a společně si to užijeme.“
René Junior bude koncertovat i se svým brazilským kamarádem Santiagem Ferreirou, který se právě vrátil z Asie a s nímž společně napsali album The Secret Moment. Album jehož hlavním kmotrem byl Felix Slováček slaví úspěchy zejména v zahraničí a hrajou ho rádia např. v USA nebo v Anglii.


TIP REDAKCE: Kam na luxusní valentýnskou večeři? Do restaurace Grand Cru


Chci dát možnost českým lidem poznat a slyšet hudbu, kterou lidé poslouchají v Americe nebo v Anglii. Jinak bych tady už dávno nebyl. Je to u nás uplně nový styl hudby pro který nemáme ani rádio.” …říká s úsměvem saxofonista René, který teď kromě cvičení na svůj nástroj svičí v posilovně, aby byl v ještě lepší kondici. A už teď by mohl směle porazit sexy hollywoodské krasavce.

FOTOGALERIE: Nejvíce sexy český saxofonista René Junior…

Rádia u nás ani neví, jak se k tomu mají postavit, neví kam mojí hudbu zařadit. Je to pro ně nové. Tak je to vždycky, když přináší někdo něco nového. Považuji naopak za velký úspěch a čest být na playlistu v zahraničních rádiích vedle jmen jako jsou George Benson nebo Kirk Whalum. To si myslím, že je historické pro Českou Republiku”.

René nezapomíná na své fanoušky a fanynky a po každém koncertě poctivě rozdává autogramy, fotí se a podpisuje své CD. „Chystám i další zajímavé věci, myslím si, že ti, kteří mají rádi tento styl hudby, se mají na co těšit,” dodal urostlý fešák René Junior.


SHOWEXTRA: Zpěváci Schwab a Zonyga zjišťovali, kdo ho má větší!


redakce *

Komentáře