Ilustrační foto kalendáře HZS JmK

 Brno – Příslušníci a občanští zaměstnanci HZS Jihomoravského kraje podpořili Nadační fond dětské onkologie Krtek. Navázali na úspěšnou akci z roku 2015, kdy se fotil kalendář s odhalenými hasiči. Tentokrát se předvedly i ženy.

Kalendář pro rok 2016 měl velký úspěch a bylo dokonce nutné zajistit dotisk. Jihomoravští hasiči se proto rozhodli podobné téma zopakovat, tentokrát však s fotografováním souhlasily i ženy a kalendář na rok 2018 tak dostal i něžnější tvář.

Rozdíl je také v tom, že se bude jednat o oboustrannou variantu, kdy jedna strana bude s fotografiemi žen a druhá mužů. Výtěžek z prodeje nástěnných kalendářů poputuje přímo Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.

Nákup kalendářů bude možný v kanceláři nadačního fondu, příp. poštou po úhradě na jeho účet. Cena kalendáře je 200,- Kč (+ poštovné). Kalendáře budou v prodeji od konce příštího týdne a naše redakce bude o zahájení prodeje naše věrné čtenáře informovat.

Již nyní v případě zájmu lze kalendář objednat na níže uvedené adrese. Redakce ZprávyExtra prosí zakoupeník kalendáře o podporu dětské onkologie. Všem děkujeme.

Objednávání:

e-mailem: zuzana@krtek-nf.cz 
telefonem: +420 720 038 970 
převzetí v kanceláři NFDO KRTEK, po předchozí telefonické domluvě, na adrese: Černopolní 22a, Brno .

 

Redaktor: t/r

ZprávyExtra

Komentáře