Media - internet, ilustrační foto. Autor: PixaBay / CC0 Creative Commons

Česko – Z velké úvahy a velkého zamyšlení… Na druhém programu údajně nekomerční – veřejnoprávní České televize jsem totiž zhlédl epizodu z televizního cyklu Pološero, která se snad kromě jediné věty z úst moderá­torky stala neplacenou reklamou pro několik vybraných „mágů a léčitelů“ a téměř dokonalým šiřitelem pavědeckých názorů.

Jedinci v tomto pořadu vystupující údajně vnímají energetická pole, přičemž rozezná­vají energie dobré a špatné, hovoří také o vnímatelných „otiscích minulých dějů“. Jsou údajně schopni s pomocí speciálního přístroje měřit „energetický stav člověka“. Muž pří­stroj obsluhující konstatoval u figurantky vcelku velmi špatné hodnoty. Neprodleně po se­anci s léčitelem, při níž od něj dostala příděl „dobré energie“, se při opětovném měření ve všech měřených oblastech, včetně fyzické kondice, zlepšila proti původnímu „měření“ na dvojnásobek.

Doslova i já jsem trpěl fyzickou bolestí, když se jeden z léčitelů chytal za srdce při návštěvě nějakého polorozbořeného mlýna, v němž ucítil strašlivou sílu „otisku“ dávného hrůzného okamžiku, kdy prý v tom objektu byli zavražděni tři lidé.

Jsem nešťastný, že musím povinně platit poplatky České televizi, která pak i za mé peníze šíří pavědecké bludy. Vím, že s tím nic neudělám. Vždyť se stačí podívat, na kolika televizních stanicích již celé noci pro potřeby hlupáků „pracují“ vědmy po telefonu“. Ve srovnání s nimi mi připadá, že i „sex po telefonu“ jsou lépe vynaložené peníze. A tak alespoň navrhnu Českému klubu skeptiků Sisyfos udělit České televizi „nečestný“ titul Bludný bal­van. Mezitím si ale díky jiným způsobem nezaplatitelné reklamě skupina šarlatánů vydělá pěkné peníze.

Musím se také zapojit…

Asi se pokusím prosadit s výrobou sedacího nábytku ze starých stromů vyzařujících pozitivní energie. Ale nejdříve se pustím do výroby složitě vypadajícího přístroje, kterým ty energie budu dokonale měřit. Údajně značkový nábytek z Ikey – čínsko-asijské nic. Zamířím přístroj na mnou vyrobené luxus křeslo … a vida, vida – spousta pozitivní energie a „symetrických vibrací“.

ČTĚTE TAKÉ: Slovensko jako příklad potlačení ega…

-vhy

Komentáře