Sdílejte
Autobus Třešňák a jeho osádka v čele s kandidátkou Alenou Nohavovou. Foto: redakce

Jihočeský kraj – Osádku unikátního autobusu Třešňák tvoří  kandidáti do Sněmovny mezi kterými nemůže chybět kandidátkaposlankyně a členka sociálního výboru PSP ČR Alena Nohavová.

Komunistická strana Čech a Moravy se může pochlubit moderním programem a hlavně zázemím odborníků v čele s jejím předsedou JUDr. Vojtěchem Filipem.

KSČM je moderní levicovou stranou která pokud ve volbách uspěje může zajistit našim dětem velmi dobrou budoucnost a hlavně, je to strana která když voličům něco slíbí tak to taky vždy dodrží na rozdíl od jiných stran ve Sněmovně u kterých jsme měly možnost se přesvědčit že něco jiného říkají před volbami a úplně něco jiného dělají po volbách.

Příkladem plnění daných slibů je poslankyně která v nadcházejících volbách obhajuje svůj mandát v Jihočeském kraji Alena Nohavová . Alenku znám  od svého narození a vždy jednala čestně a to co řekla nebo slíbila, to taky splnila a to i jako poslankyně Parlamentu České republiky.

   Vím, že mnoho lidí, hlavně tělesně postižených a důchodců se na Alenku Nohavovou obracelo se svými osobními problémy a vždy jim dokázala poradit a nebo přímo pomoci.

 

 

 

Autorka: Marie Tihelková – občanka Jihočeského kraje

Redakčně zkráceno

Komentáře