Koroner (Ilustrační snímek) Autor: Roman Mach - ZprávyExtra.cz

ČESKÝ KRUMLOV / Tragicky skončilo pátrání po pohřešované Ivetě J. (†46) z Českokrumlovska, která se v sobotu 12. prosince nevrátila domů. Pátrání po pohřešované ženě v pondělí 14. prosince v odpoledních hodinách skončilo, její tělo bylo objeveno v autě u lesa na Českokrumlovsku bez známek života.

„V pondělí v odpoledních hodinách policisté odvolali pátrání po pohřešované ženě z Českokrumlovska. Žena byla nalezena na Českokrumlovsku ve svém vozidle, po kterém policisté rovněž pátrali, bez známek života,“ sdělila k případu policejní mluvčí Lenka Kozoňová.

Iveta J. odjela osobním vozidlem z místa svého bydliště 12. prosince kolem čtvrté hodiny odpolední a vzhledem k tomu, že domů již nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu, obrátil se její přítel o pomoc na policii. Ta obratem vyhlásila pátrání po Ivetě i jejím vozidle pátrání.

„V této chvíli neznáme důvod, proč odešla. Nemáme informaci, že by se doma třeba nepohodla. Pátrali jsme po ní mezi známými, ptali jsme se příbuzných, ale nikdo nic nevěděl,“ sdělil policejní mluvčí Milan Bajcura.

Iveta J. ještě nikdy z domu neodešla ani neměla žádné zdravotní problémy.

Podle neoficiálních informací serveru ZprávyExtra.cz si měla vzít život. Otrávila se výfukovými zplodinami, které přivedla do vozidla hadičkou.

„Příčina a okolnosti úmrtí jsou nadále v šetření policistů, byla nařízena zdravotní pitva,“ dodala Kozoňová.

Komentáře