Sdílejte
Skiareál Lipno Zdroj: Facebook

SKIAREÁL LIPNO / Nejlepší víkend v letošní zimě mohou lyžaři prožít ve Skiareálu Lipno. Skiaareál Lipno hlásí ideální podmínky a přes čtyři kilometry sjezdových tratí, na kterých je půl metru technického i čerstvě napadaného přírodního sněhu. „Díky zlepšenému počasí pokračujeme v zasněžování dalších tratí. Zatím jsou otevřené sjezdovky Jezerní, Spojovací, Lišáka Foxe a Dámská,“ řekl ředitel Skiareálu Lipno Petr Dušek.

Na lipenských sjezdovkách je denně přes 1500 lyžařů, kteří využívají denního i večerního lyžování. „U vleků se netvoří fronty, lyžuje se bez čekání a doufáme, že co nejdříve otevřeme i další sjezdovky. Především se pak těším na Vyhlídku, což je červená sjezdovka a největší novinka letošní sezóny,“ upřesňuje Petr Dušek.

Skiareál Lipno opět připravuje i celou řadu akcí. Sobota bude Dnem s handicapem a na programu je například jízda na monoski, nebo návštěva Aquaparku Lipno. „Víkend bude vrcholit v neděli v 19. hodin večerním vítáním hostů, kdy bude znovu připravená celá řada soutěží a her,“ konstatoval Dušek.

Dušek zmínil, že lyžaři začátečníci se mohou obrátit na zkušené instruktory místní lyžařské školy a děti budou znovu bavit animace s lišákem Foxem. Lipenské středisko nabízí v lednu také výrazné slevy na skipasy. „S kartou hosta Lipno.card ušetří lyžaři na tři a vícedenním skipasu až dvacet procent a Stezkabus i depot, kde si mohou přezout lyže před výšlapem na Stezku korunami stromů, mají zdarma,“ doplnil Dušek.

Komentáře