Sdílejte
Fox park ve Skiareálu Lipno Foto: Skiareál Lipno

LIPNO / Návštěvníci Skiareálu Lipno se mohou těšit na první letošní lyžování ve velmi dobrých podmínkách. Nejdříve se v pondělí 4. ledna dětem otevře výukové hřiště Fox park se třemi pojízdnými koberci a lyžařskou školou a v úterý 5. ledna se lyžaři vydají na sjezdovky Jezerní, Spojovací, Lišáka Foxe a Dámskou.

Lyžaři se mohou těšit na více než čtyři kilometry sjezdových tratí, na kterých je přes padesát centimetrů sněhu. Už od úterý bude od 18 hodin pro všechny připravené i večerní lyžování. Během večerního lyžování bude otevřený také Fox park, aby se děti mohly dostatečně vydovádět.

Díky mrazivým teplotám se nám podařilo kvalitně zasněžit sjezdovku Jezerní, Dámskou, lišáka Foxe a Spojovací, v provozu budou i lanové dráhy Lipno Expres, Střecha a Promenádní,“ informuje web Skiareálu Lipno.

Na lipenských sjezdovkách je už přes půl metru sněhu Foto: Skiareál Lipno
Na lipenských sjezdovkách je už přes půl metru sněhu Foto: Skiareál Lipno

Sněžná děla v areálu běží díky dobrému počasí stále naplno.

Od úterý pojedou naplno i všechny tři lanové dráhy v areálu a lyžaři se přímo ze sjezdovek mohou vydávat na Stezku korunami stromů. U stezky bude k dispozici speciální půjčovna outdoorových bot a úschovna lyží a lyžáků. Návštěvníci si tak užijí cestu vzhůru k vrcholkům stromů bez jakýchkoliv starostí o svoje lyže a v pohodlných botách.

Komentáře