Městská policie Brno, ilustrační foto. Zdroj: MP Brno / Facebook.com

Brno – Autohlídka kontrolující v neděli v noci brněnskou Masarykovu ulici musela prudce dupnout na brzdy. Před služebním vozidlem se nečekaně objevil letící reklamní poutač nedaleké restaurace, který strážníkům do cesty hodil osmadvacetiletý muž. Informovala o tom dnes redakci serveru #zpravyextra.cz tisková mluvčí brněnské městské policie Tereza Kadrnožková.

Strážníci okamžitě vystoupili, agresivního muže zastavili a zjistili, že za jeho chování může s největší pravděpodobností alkohol.

ČTĚTE TAKÉ

Mezitím, co s mužem sedícím na zemi čekali na příjezd sanitky, začal se dožadovat jejich pozornosti. „K oslovení si ale nevybral zrovna slušné výrazy a poté, co se pokusil i přes opakované výzvy několikrát vstát a z místa odejít, hlídka ho spoutala,“ upřesnila Kadrnožková.

„V doprovodu strážníků ho sanitka převezla na záchytnou stanici a cestou se ještě dozvěděl, že je podezřelý nejen z urážky úřední osoby, ale také že neuposlechl výzvu. Případ proto strážníci předali přestupkové komisi,“ doplnila k případu mluvčí brněnských strážníků.

tk, (-red)

BEZ KOMENTÁŘE