Řád národa – Vlastenecká unie. Josef Zickler. Autor: Řád národa – Vlastenecká unie

Praha – Letošní rok je plný událostí. Nejde o skvělé tažení fotbalové devatenáctky na ME ve fotbale, ani o výborné výsledky našich tenistů ve Wimbledonu, jde o klíčovou událost letošního roku, která určí další směřování České republiky. Směřování země a hlavně pozici jejích občanů. Bavíme se o volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

ČTĚTE TAKÉ: Veřejné prohlášení Řádu národa – Vlastenecké unie

O přízeň voličů se uchází kde kdo. Opět vidíme tradiční partaje, které mění rétoriku dle průzkumů veřejného mínění a pak nové strany či hnutí. Jedno z takových hnutí, Řád národa – Vlastenecká unie, se poslední dobou vymyká všem zavedeným klišé. Je pragmatické a přitom vlastenecké. A oslovuje nové a nové členy. Fakt, že toto hnutí má již zhruba 6 tisíc řádných členů z něj dělá jedno z nejsilnějších politických subjektů v zemi. Vzniklo od píky, prací řadových členů a nadšenců. A lidí, kteří věří. Věří, že se stále dá něco udělat. A dosahuje mimořádných úspěchů. Není to tak dávno, co se s Řádem národa – Vlasteneckou unií spojila Unie živnostníků a Unie malých a středních firem, nyní se k ní přidali i Veteráni ozbrojených sil a bezpečnostních sborů. Jde o mimořádnou podporu organizací, kterým není lhostejný další osud České republiky a jejích občanů. Jde o spojení, o kterém se vládnímu establishmentu může jen zdát. Proč? Je to snadné. Neposlouchal hlasu lidí, neposlouchal potřebám a zájmu svých občanů, kteří jim dali právo a možnost rozhodovat. A na narůstající nespokojenost lidí nejsou schopni reagovat. Neexistuje nic horšího, nežli zklamaná důvěra. A to se bohužel dnes v České republice odehrává. Bez vidiny lepších zítřků.

Řád národa – Vlastenecká unie přichází se svým receptem. Vrací ty nesplnitelné virtuální sliby do běžného života, preferuje člověka a jeho potřeby, podporuje rodiny a pracující lidi. Zní to sice banálně, ale bohužel se tomu ve své velkohubosti dosud nikdo nevěnoval.

Uvidíme na podzim, kam lidé chtějí v České republice směřovat svou budoucnost. Je ale potěšitelné, že se zmobilizovali lidé, kteří chtějí udržet to, abychom i nadále tou Českou republikou byli. Abychom přežili veškeré eurohujerství. Tak uvidíme, volby jsou za dveřmi.

Autor:
Martin Šalek
Řád národa – Vlastenecká unie
Redakce „ZE“

Komentáře