U Tasova havarovala řidička s osobním vozidlem, při nehodě se zranila. Foto: HZS kraje Vysočina

Tasov –  Na komunikaci spojující Tasov a Velké Meziříčí havarovala v neděli 11. února, patnáct minut po poledni řidička s osobním vozidlem. V plné rychlosti narazila do betonového sloupu. Při nehodě se zranila a skončila v péči záchranářů. Podle informací serveru ZprávyExtra.cz u nehody zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému.

O nehodě dnes informovala tisková mluvčí hasičů kraje Vysočina Petra Musilová s tím, že při nehodě se zranila řidička osobního vozidla Škoda Octavia. Hasiči zraněné ženě poskytli předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků záchranné služby ji předali do jejich péče. Po nezbytném ošetření na místě události byla zraněná žena transportována sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice.

Žena cestovala ve vozidle sama.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření. Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin. Hasiči únik zlikvidovali speciálním sorbentem,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů.


ČTĚTE TAKÉ: Na Havlíčkobrodsku havarovalo osobní vozidlo, po smyku skončilo převrácené na boku


Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen. Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

-jb (red.)

Komentáře