Aš – V sobotu 26. května, se v Kynologickém areálu v Komenského ulici v Aši na Chebsku uskutečnila významná událost. Konal se zde První jarní závod, který se dle organizátorů i samotných soutěžících skvěle vydařil. Do soutěže se přihlásilo hned čtrnáct soutěžních psů se svými psovody. Soutěžilo se ve třech kategoriích.

Na ašskou kynologickou soutěž přijeli nejen soutěžící z chebského regionu, ale třeba také se severních Čech či Plzeňska. Všichni soutěžící museli před samotným zahájením předložit pořadatelům platný očkovací průkaz psa.

VIDEO: První jarní závod…

První jarní závod / @zpravyextra.cz

Při soutěži došlo i na atraktivní zadržení figuranta, kterým byl Pavel Zahradník. Vše sledoval akreditovaný rozhodčí Českého Kynologického svazu, který bedlivě sledoval a hodnotil práci soutěžících psů i jejich psovodů.

Foto: Komedy Fest / @ZPRAVYEXTRA.CZ


ZAUJALO NÁS: Jiřina Bohdalová a Stanislav Zindulka hvězdami zahájení KOMEDY FESTU PLZEŇ 2018
Dvě velké české a vlastně i Česko-Slovenské osobnosti herectví – Jiřina Bohdalová a Stanislav Zindulka se staly hvězdami a čestnými a vzácnými hosty zahájení letošního a již 5. ročníku festivalu humoru KOMEDY FEST. V plzeňské Měšťanské Besedě převzali Cenu Komedy festu za celoživotní přínos českému humoru.

V odpoledních hodinách došlo na slavnostní vyhlášení výsledků a první tři nejlépe hodnocené dvojce v každé kategorii získali poháry a ocenění.

Ašská kynologie na chebsku má dlouholetou tradici. Letošní První jarní závod podpořilo město Aš z grantového systému.

jb, (red.)

Sdílejte

BEZ KOMENTÁŘE