Povlečení postele, ilustrační foto. Autor: archiv PixaBay / CC0 Creative Commons

Most –  Vyšetřovatel mostecké policie obvinil z přečinu krádeže 34letého muže z Mostu. Ten se ubytoval s jednou ženou v mosteckém hotelu. Tam měli z pokoje odcizit povlečení z polštářů a dek v hodnotě jeden tisíc korun a po jejich návštěvě zmizely i kabely k televizi.

Následně v pokoji demontovali ze zdi televizor, který zabalili do ručníku a připravili si ho k odcizení. „Televizor nakonec neodnesli, ten zůstal na posteli na pokoji. Obviněný Mostečan byl již za krádež odsouzen a z výkonu trestu se vrátil loni. Počínání ženy bylo kvalifikováno jako přestupek proti majetku a policisté ho předali přestupkové komisi mosteckého magistrátu,“ sdělila Ludmila Světláková, mluvčí mostecké policie.


Z VAŠEHO REGIONU: V Litvínově, poblíž nádraží hořel linkový autobus. Šlo o malý požár v motorové části


Muž má na svědomí i poškození herního automatu v jedné mostecké herně. Tam byl jako host a hrál na automatu. Jenže měl prohrát dva tisíce korun. To ho zřejmě popudilo a do displeje přístroje udeřil rukou. Poté hernu raději rychle opustil. „Policisté mosteckého obvodního oddělení výtečníka záhy odhalili díky místní a osobní znalosti. Vyšetřovatel ho obvinil z přečinu poškození cizí věci. Poškozený majitel vyčíslil způsobenou škodu na částku 15 tisíc korun,“ dodala k případu mluvčí mostecké policie.

Obviněný je dle policistů stíhán na svobodě.

Komentáře