Krajská záchranná služba, ilustrační foto. Autor: archiv ZZS Moravskoslezského kraje

Ostrava – Krajští záchranáři zasahovali, ve středu 7. listopadu večer u smrtelného pádu z výšky v Ostravě. Osmašedesátiletý muž spadl z prvního patra domu. Při pádu utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Přivolaní záchranáři mu již nedokázali pomoci. 

O tragické události informoval redakci serveru #zpravyextra.cz, krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že osmašedesátiletý muž měl spadnout z prvního patra domu.

Po události byl i hned v bezvědomí, došlo u něj k selhání všech základních životních funkcí. Před příjezdem záchranářů mu byla poskytována základní první pomoc. Záchranáři ihned započali s rozšířenou resuscitací za pomoci přístrojové techniky a léků.

Pacientovi byly zajištěny dýchací cesty intubací a lékař jej připojil k přístrojem řízené ventilaci. Přes veškerou péči a snahu záchranářů se nepodařilo obnovit krevní oběh postiženého,“ upřesnil Humpl.

Na místě podlehl poraněním, která utrpěl a lékař záchranné služby musel konstatovat jeho smrt,“ doplnil k tragické události mluvčí záchranářů.

KRIMI Z REGIONU

jb, (-red.)

BEZ KOMENTÁŘE