Sdílejte
Tragická nehoda v Novém Jičíně. Autor: Policie ČR

Nový Jičín – Nezabržděná dodávka zabíjela v Novém Jičíně. K tragédii došlo na ulici Generála Hlaďa, za křižovatkou s ulicí K Nemocnici, ve směru ke kruhovému objezdu číslo 4. Řidič dodávky značky Renault bílé barvy po zastavení vozidla, před uvedenou křižovatkou u květinářství, toto řádně nezajistil proti samovolnému pohybu a vozidlo opustil.

Dodávka se sama rozjela, projela křižovatkou, za kterou najela na chodník, kde přední částí vozidla narazila do sloupku dopravní značky, následně srazila zde procházející chodkyni, která upadla pod vozidlo. To následně narazilo do zdi domu, kde zůstalo stát. Střetem došlo k poškození dopravního značení a zranění chodkyně, která byla z místa převezena vozidlem záchranné služby. Těžce zraněná žena následně v nemocnici i přes snahu zdravotníků zemřela.

V této souvislosti hledá Policie ČR svědky této dopravní nehody.

Policisté žádají občany, kteří by mohli k této události podat jakékoliv informace, od samovolného rozjetí vozidla až po střet s chodkyní, aby tyto informace sdělili osobně na kterékoliv oddělení Policie ČR, či na telefonní číslo: 974 735 584 nebo na linku 158.

 

PSALI JSME TAKÉ: TRAGÉDIE: Motorkář zemřel při střetu dvou automobilů na Mostecku

Autor: Honza Vraný

Komentáře