Vážná nehoda tří vozidel na dálnici D6 v oblasti Hostivice. Foto: Twitter: @HasiciPraha

Hostivice / D6 – K vážné dopravní nehodě tří vozidel na dálnici D6 v oblasti Hostivice se sjely v neděli 23. září, ve večerních hodinách všechny záchranné složky IZS. U nehody zasahovali i pražští profesionální hasiči, v rámci mezikrajské výpomoci HZS Středočeského kraje.

Nehoda si, dle informací krajské redakce serveru #zpravyextra.cz, vyžádala zranění osob, které skončily v péči záchranné služby, která je po nezbytném přednemocničním ošetření transportovala do nemocnice. Vzhledem k charakteru nehody a rozsahu zranění osob musel v nočních hodinách u nehody přistát také vrtulník Letecké záchranné služby z hlavního města.

Zasahující hasiči na místě provedli u havarovaných vozidel protipožární opatření a zabránili dalšímu úniku provozních kapalin. Zároveň po nehodě provedli celkový úklid komunikace.

Dle informací ŘSD, byla doprava v místě nehody omezena a řízena policisty. Okolnosti nehody jsou nyní, v šetření dopravních policistů.


ČTĚTE TAKÉ: Zaklíněný ve stromech nad potokem zůstal osobní automobil po karambolu u Lípy na Zlínsku
Profesionální hasiči, záchranáři i dopravní policisté ze Zlína vyjížděli v neděli 23. září, krátce po osmé hodině ranní k nehodě osobního automobilu u obce Lípa na Zlínsku. Při nehodě došlo, ke zranění osob.

-jb, (red.)

Komentáře