Sdílejte
K požáru kamionu na Pražském okruhu vyjela i Cobra, návěs byl naložený uhlím. Autor: HZS Praha / J. Dvořák

Praha – V pondělí 23. října, ve 13:34 hodin vyjely profesionální jednotky z Radotína, Smíchova a Petřin a dobrovolná jednotka ze Zličína na požár kamionu na Pražském okruhu na 24. kilometru ve směru na Plzeň.

ČTĚTE TAKÉ: Ranní dopravní nehoda kamionu zablokovala D35 nedaleko Olomouce

Po příjezdu na místo jednotka zjistila, že se jedná o požár návěsu, který byl naložen uhlím. Na místo bylo z centrální stanice vyžádáno speciální zařízení Cobra, které slouží k prorážení a řezání materiálů a k hašení vodním paprskem.

Požár byl pod kontrolou krátce po příjezdu jednotek a nastala jejich redukce.

Pomocí termokamery byla zkontrolována skrytá ohniska a vyšetřovatel příčin požárů odhadl škodu na návěsu a nákladu předběžně na 500 tis. Kč.

Z BLOGU ZÉÉÉČKA: Díky G Suite se nám pracuje zase o krok lépe, hlásí redaktoři „Zéééčka…“

Autor: por. Mgr. Kateřina Suchánská,
HZS Praha
Komentáře
Sdílejte
Předchozí článekSoutěž Men’s physique a Bikiny fitness v Atriu Flora má své výherce
Další článekReakce Komunistů na výsledky Voleb 2017
ZprávyExtra.cz je internetový velkoformátový - multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Jedná se o jeden ze zpravodajských projektů, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec. Do portfolia naší mediální skupiny patří tedy server ZprávyExtra.cz, zpravodajský portál Události112.cz a internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Naše zpravodajství sdílíme také na sociálních sítích.