Nehoda vozidla v Dolní Bečvě na Vsetínsku. Foto: HZS Zlínského kraje

Vsetínsko – V  Dolní Bečvě na Vsetínsku došlo v pondělí 9. července, několik minut před patnáctou hodinou, k vážné dopravní nehodě osobního automobilu. Nehoda si vyžádala zranění řidiče a zásah všech záchranných složek. Okolnosti nehody jsou nyní, v šetření dopravní policie.

O nehodě informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje s tím, že na místě byla jako první jednotka hasičů z Rožnova pod Radhoštěm. Ti průzkumem zjistili, že došlo pouze k nehodě osobního automobilu Mitshubishi na silnici E442.

Původní informace z tísňové linky hovořily o tom, že se měl v obci střetnout nákladní automobil s osobním vozidlem. To se ovšem nepotvrdilo. Na místě havarovalo pouze jedno osobní vozidlo.

Řidiče ještě před příjezdem hasičů vytáhli z vozu okolo jedoucí cyklisté. „Zraněný řidič byl následně předán do péče zdravotníků. Před příjezdem Policie České republiky hasiči z Rožnova pod Radhoštěm usměrňovali v místě nehody dopravu,“ sdělil Žemlička.


ČTĚTE TAKÉ: Při střetu motocyklu s automobilem na Opavsku se zranili čtyři lidé
Zdravotnická záchranná služba, hasiči i policisté zasahovali v sobotu 7. července u vážné dopravní nehody na silnici mezi Opavou a obcí Komárov, kde se střetl motocykl s osobním vozidlem. 

Z vozidla začal vytékat benzín, proto byl vůz po dohodě s policií převrácen zpět na kola. Uniklé provozní náplně byly zachyceny sorpční rohoží. Po naložení havarovaného vozu hasiči provedli úklid komunikace,“ doplnil k dnešní nehodě Roman Žemlička z HZS Zlínského.

-jb (red.)

Komentáře