ilustrační foto: městská policie foto: archiv redakce
ilustrační foto: městská policie foto: archiv redakce #ZpravyExtra.cz

Brno – Výhrůžky a sprostá slova se rozléhaly včera dopoledne budovou Úřadu práce v Křenové ulici. Konflikt se vystupňoval natolik, že ostraha budovy přivolala strážníky. O případu v pátek 17. srpna informovala redakci serveru #ZpravyExtra.cz tisková mluvčí brněnské městské policie Tereza Kadrnožková.

Ti od údajně poškozené devětačtyřicetileté ženy zjistili, že potyčka začala ve chvíli, kdy si došla k přepážce pro stravenky a podívala se na vedle stojící čtyřiačtyřicetiletou ženu a stejně starého manžela. Muže prý pohled vyprovokoval tak, že podle svědků začal na starší ženu sprostě křičet, plivl jí do obličeje a také s ní smýkl na zem. To potvrdila také jeho manželka. Současně strážníkům přiznala, že i ona devětačtyřicetileté ženě nadávala. Hlídka se ujistila, že údajně napadená žena nepotřebuje lékařské ošetření.

Oběma manželům pak sdělila, že jsou podezřelí ze spáchání přestupku proti občanskému soužití a kvůli svému jednání budou muset k přestupkové komisi,“ doplnila k případu tisková mluvčí Tereza Kadrnožková.


PSALI JSME: K seniorce do bytu se nastěhovalo přes 160 netopýrů, vyhnali je strážníci s ošetřovatelkou zvířat
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se 15. srpna odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli. Podle telefonátu na linku 156 se v bytě sedmaosmdesátileté ženy usídlili netopýři a nově objevený úkryt nechtěli za žádnou cenu opustit. 

-tk, (red.)

BEZ KOMENTÁŘE