Ano či ne? Ilustrační foto. Autor: PixaBay/ CC0 Creative Commons

Praha / ČR – Kněz Halík je profesionální lhář. Koho on prosazuje za prezidenta, ten s ním sdílí jeho program. Halík prosazuje islamizaci a rovněž svého kandidáta. Německé noviny oznámily, že Drahoš je za kvóty, a Zeman proti. Na výzvu prezidenta, ať poví jasné ano či ne, se Drahoš vyjádřil mlhavě. Ergo, je za islamizaci ČR!

Drahoš na závěr manipulačně řekl: Zeman nám už nemá co povědět – ergo: volte mě. Jenže Drahoš neměl už co říct ani v duelu, a proto moderátorka v kritických momentech bojovala za něho.

Co chtěl národ slyšet od Drahoše, bylo jasné „ano“ či „ne“ kvótám. On se ale vyhnul odpovědi. Ten, kdo volí Drahoše, volí islamizaci národa.

V Německu opětně zvolili Merkelovou, která podporovala a podporuje islamizaci. Je to ztráta rozumu, anebo manipulace s volbami? My si dnes dejme pozor na obojí!

Podle Halíka je Zeman zlý a Drahoš hodný. Jaká je skutečnost? Ten, kdo neřekl jasné „ne“ islamizaci, je zlý! Kdo volí Drahoše, volí smrt národa i křesťanství.

Kdo volí Drahoše, volí totalitu a zbavuje národ svobody slova. Pravdu pak umlčí frází o nenávistné řeči! Proces zavádění diktatury nazvou „nová cesta“.

Bojujme odvážně po Zemanově boku za pravdu a život!

Kdo ze dvou kandidátů bojuje za pravdu a národ? Rozumnému člověku je to jasné!

Halík nám předvádí, jak se zabíjí pravda polopravdou a frázemi. Drahoš ukázal, že má stejného ducha.

Drahoš hraje komedii, že je taky proti kvótám, ale prý trochu jinak než Zeman. Ptáme se konkrétně, jak? Tak jako Merkelová?

Drahoš tvrdí, že i on je proti kvótám, to ale znamená postavit se proti systému, který ho prosazuje. Proti němu se nepostaví!

Drahoš tvrdí, že je proti kvótám. Jak dlouho je proti nim? Do voleb? Nebo ještě několik dní po nich?

Neplatí o Drahošových slibech ohledně kvót přísloví: „Sliby se slibují, blázni se radují“?

Drahoš vidí svůj model v prezidentovi SR Kiskovi. On ale nehájí zájmy slovenského národa, činí opak.

Co se týče referenda, Drahoš tvrdí, že lid nerozumí politickým věcem, jim prý rozumí jen odborníci. Ptáme se: Ale jací? Ti, kteří jsou podplatitelní, anebo ti, kteří bojují za pravdu?

Když je Drahoš proti referendu a myslí si, že politickým věcem lidi nerozumí, tedy nemohou volit ani jeho jako prezidenta.

Drahoš nechce referendum ohledně EU, prý mají rozhodovat jen odborníci. Snadněji lze ovlivnit „odborníky“ než celý národ. O co Drahošovi jde?

Trump řekl, že masmédia lžou, lžou a lžou… Když není národ objektivně informován, těžko poznává podstatu pravdy. Kdo má v Česku v rukou masmédia? Ti, kteří prosazují pravdu, anebo jen něčí zájmy?

Ti, kteří manipulují s pravdou, mají technologie na to, jak ovlivnit penězi, sliby, vydíráním odborníky a skrze masmédia i celý národ. Zeman podporuje svobodu slova a bojuje za pravdu, ale masmédia ho nepodporují. Podpořme ho my!

Zeman hájí prostý lid a národ, dolních 10 milionů. Drahoš s Halíkem jsou v „radách moudrých“. Do nich patří i Římský klub, jehož prof. Drahoš byl léta představitelem. Tento klub má ale ve svém programu „zlatou miliardu“, to znamená holocaust lidstva. To si zvolíme?


VÁŠ NÁZOR: Základny USA v Sýrii: nic není tak, jak se zdá


Cíl moderátorky i těch, kteří prosazují Drahoše, byl vyhnout se podstatným otázkám, které zabezpečují pravdu a život, skrze otázky nepodstatné a zavádějící.

Kdo volí pana Drahoše, volí Brouka Pytlíka na Hrad.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakce

Pavel Ebenauer,
(názor, čtenáře webu. Zveřejněno v plném znění, bez redakčních úprav). Redakce*

Komentáře