Sdílejte
Ilustrační snímek babyboxu. Autor: Ludvík Hess

Plzeňsko – V devět hodin, přesně tři hodiny po prvním dnešním plzeňském děťátku, byl odložený do stejného babyboxu na Poliklinice Denisovo nábřeží v Plzni další kluk. Čerstvě narozený, s pupečníkem podvázaným českou trikolorou! Informuje o tom zakladatel babyboxů v ČR Ludvík Hess s tím, že tentokrát byl zabalený do  zbytků šedého svetru, jinak nahý.

Hlavní sestra Petra Štenglová si myslí, že je to bratříček – dvojče klučíka odloženého v šest ráno. Pojmenovala ho Luděk, nikoli po mně, ale po manažerovi polikliniky Luďkovi Reiserovi!

Fakultní nemocnice v Plzni s dětským primářem Jiřím Dortem, úhlavním nepřítelem babyboxů, zavolala policii a začala šířit poplach!! Dort mi asi vrací naše duely v České televizi a na Radiožurnálu…

Ať žijí Pavel a Luděk!

Babydědek Lu, Ludvík, ale pro přátele taky Luděk

PSALI JSME TAKÉ: V plzeňském babyboxu byl v neděli ráno nalezen novorozený chlapeček

Autor: Honza Vraný

Komentáře
Sdílejte
Předchozí článekVIDEO: Obří skluzavka byla v Chomutově v obležení zájemců
Další článekÚAMK informuje – Za hmyz v autě hrozí tučná pokuta!
ZprávyExtra.cz je internetový velkoformátový - multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Jedná se o jeden ze zpravodajských projektů, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec. Do portfolia naší mediální skupiny patří tedy server ZprávyExtra.cz, zpravodajský portál Události112.cz a internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Naše zpravodajství sdílíme také na sociálních sítích.