Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B.

Stříbro – Mladý řidič, který byl evidentně, ne příliš zkušeným řidičem riskoval a předjížděl. Bohužel to se mu nevyplatilo! Při předjíždění se střetl, se dvěma vozidly. Nehodou se zabývají od šesté hodiny ranní tachovští dopravní policisté. K nehodě došlo na komunikaci mezi Stříbrem a Ostrovem u Stříbra.

Po uvedené komunikaci jel ve směru na Stříbro s osobním vozidlem značky Škoda Octavia mladý 20letý cizinec.

O nehodě informovala policejní mluvčí Dagmar Jiroušková s tím, že z dosavadního šetření vyplývá, že mladík začal v mírné, přehledné pravotočivé zatáčce předjíždět osobní vozidlo Škoda Octavia, které řídil 31letý muž. Následně se střetl s protijedoucím vozidlem Volkswagen Passat, které řídila 31letá žena, a současně se bočně střetl i s předjíždě­ným vozem.

Při nehodě utrpěl zranění řidič protijedoucího vozidla, řidič předjížděného vozidla byl bez zranění, avšak jeho tři spolucestující převezla záchranná služba do nemocnice a jednoho spolucestujícího ošetřila na místě.


Z DOPRAVY: V Bílině srazil automobil ženu, na místě zemřela. Řidič z místa nehody ujel!


„Řidič i spolujezdec z vozidla Škoda Octavia, které předjíždělo, neutrpěli žádná zranění. Požití alkoholu u všech řidičů policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami,“ doplnila k nehodě mluvčí policie a upřesnila, že celkovou škodu odhadli na 150 tisíc korun. Nehodou se i nadále zabývají.

-jb

BEZ KOMENTÁŘE