Sdílejte
Steak, ilustrační foto. Autor: PixaBay. Licence: CC0 Public Domain

Praha – Mnoho Čechů každou sezonu řeší, jak se budou stravovat na dovolené, ať už jedou do Chorvatska, nebo na chalupu. Nikomu se zrovna na dovolené moc nechce trávit zbytečný čas u plotny a do restaurace nechodí zase každý den, obzvlášť v cizině.

Nabízíme lidem alternativu k domácí stravě, bez toho, aby museli stát hodiny v kuchyni.

Kvalitní svíčkovou, španělského ptáčka, kuřecí na paprice nebo jiné jídlo můžete mít na stole deset minut po tom, co přijdete z pláže.

Pokud jsme se zmínili o kvalitě jídla, myslíme tím kvalitu jako od babičky. Jídlo vařené podobným postupem a z těch nejlepších surovin.

Dnes už se nemusíte odbývat nekvalitními konzervovanými a sterilizovanými jídly nebo polotovary, které si doděláte něčím čerstvějším.

Ve firmě hamham.cz s.r.o. vaříme sto druhů hotových jídel a polévek s vynikající chutí a vůní. Poctivá kuchařina, žádné náhražky, žádná konzervace, která ničí chuť, vůni i konzistenci jídel. Vaříme chutné porce jídel, ze kterých se nají dospělý chlap, nebo dvě malé děti.

K přípravě našich jídel stačí hrnec s vodou nebo mikrovlnka, ohřejete je přímo v obalu. Nemusíte je hlídat ani míchat. Na talíř je připraví každý, i absolutní laik za deset minut. Než se převléknete z pláže nebo výletu, máte jídlo na stole.

Že jídlo na dovolenou zabere v autě místa více než dost, ví každý, kdo se jednou balil na delší cestu. Naše jídla jsou balena v lehkém, nerozbitném obalu. Ten nezabere více místa, než samotná porce. Je to ideální balení na cesty a dovolenou.

A to není všechno! Zpravidla děti si dokážou na dovolených vymýšlet, na co zrovna mají, nebo nemají chuť. Rodiče se jim častokrát přizpůsobí, protože vařit tři druhy jídel k jednomu obědu je nesmysl. S našimi jídly to však není žádný problém, jsou balená po jedné porci. Bez ohledu na druh jídla je vložíte do jednoho hrnce s vodou a společně ohřejete.

A kdo bude dnes umývat nádobí?

V tomto případě opláchnete jen příbory a talíře, více nádobí neušpiníte. Hrnec s čistou vodou, ve kterém jste jídla ohřáli, můžete nechat na plotně a připravit v něm další jídlo na večeři.

Trvanlivost jídel je minimálně šest týdnů, je sice potřeba je uchovávat v lednici, ale zato se Vám odmění výjimečnou chutí a vůní srovnatelnou s domácí kuchyní.

Jídla koupíte výhradně v e-shopu www.hamham.cz

Recenze ověřených zákazníků:

Nakupuji pravidelně, jídla jsou velmi chutná, kdykoliv po ruce, když není čas vařit. Obchod funguje skvěle, doprava rychlá a spolehlivá. Určitě doporučuji.

…před 3 týdny, Mirka 95%

Nakupuji hlavně před dovolenou, na kterou jedu s kamarádkou nebo s vnoučaty a potřebuji zajistit manželovi obědy. Výhodu je, že jídlo má za chvilku ohřáté a hlavně je chutné.“ před 3 dny, Zdena 100%

Nakupovali jsme tu poprvé, jídla jsme vezli na hory, moc nám všechno chutnalo, porce byly velké (hlavně omáček bylo vždy dost), doporučuji, jídla velmi dobra!

…březen 2017, Jio 95%

V obchodě nakupuji vždy před dovolenou. Jídlo si vyberu sama. Je vždy připraveno včas.

Porce jsou dostačující, maso libové. Omáčky jsou chuťově velmi dobré. Ráda u Vás zase nakoupím. březen 2017, Zuzana 93%.

TIP REDAKCE: Litvínovský nábytek Kolina byl oceněn certifikátem „Prověřená společnost 2017“

Autor: hamham.cz
Zdroj: Protext, ČTK

Komentáře