Karel Gott Zdroj: Facebook @Karel Gott
Karel Gott Zdroj: Facebook @Karel Gott

Praha – Dnes se v médiích začaly šířit zprávy o tom, že zemřel zlatý slavík Karel Gott. O události informoval portál lidovky.cz. Nejsou to ale náhodou jen něčí hloupé řeči?

Portál konstatuje, že zpráva o smrti zpěváka mohla na první pohled vypadat opravdu věrohodně. Devětasedmdesátiletý Gott byl totiž v listopadu loňského roku hospitalizován v jedné z nemocnic a následně umístěn do karantény. Minulý týden musel znovu navštívit lékaře, jelikož ho opět trápil zánět dýchacích cest. Zpěvák byl hospitalizován jen krátce poté, co se minulou neděli vrátil z pobytu ve Špindlerově Mlýně.

Na tuto fámu nejprve reagovala zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová. Portál píše, že Stolzová tyto informace odmítla.

Je to holý nesmysl, nevěřte anonymním kecalům,“ řekla mluvčí Slavíka.

Karel Gott dnes na Facebooku uvedl, že se má fajn a napsal, že by se rád podíval do tváře té osobě, která ho pohřbila zaživa.

ČTĚTE TAKÉ

Český slavík je ale naštěstí v pořádku a pořad zpívá. V prosinci Sputnik zveřejnil článek o novém hudebním klipu, který král české hudební scény natočil spolu s Leošem Marešem. Jde o předělávku písně Být stále mlád. Video si již během prvních dnů vysloužilo více než půl milionů zhlédnutí. Tehdy navíc v kategorii trendy obsadilo druhé místo.

#cz.sputniknews.com,
(-red.)

Komentáře