Stolní hra "Ukaz co vis.." Foto: #4INFO.CZ / official site

Česko – (PR) Tradiční český výrobce hraček a her Seva představuje před Vánoci řadu novinek, které potěší celou rodinu. Kreativní stavebnice Mechanik Hugo promění chlapce v malé konstruktéry. Barevná řada oblíbené stavebnice Seva Rodina je určena pro děvčátka a vědomostní hra Ukaž! Co víš? s aktualizovanými otázkami zaručeně pobaví i dospěláky. Hrou od Sevy se letos Ježíšek trefí do vkusu dětem i rodičům.

Stavebnice jsou i pro holky

V atraktivních „holčičích“ barvách se představuje nová řada tradiční stavebnice Seva Rodina. Děvčátka si z ní postaví vybavení dětské kuchyňky, například mixér, mikrovlnku nebo plotýnku. Seva Rodina je kompatibilní s ostatními stavebnicemi Seva a navíc má nové spojovací prvky, takže děti mohou stavět další a složitější modely. A kouzelné tvoření bez hranic může začít!

Pro malé konstruktéry a zvídavé hlavičky

Nová stavebnice Mechanik Hugo potěší každého kluka a promění ho v opravdového konstruktéra. Plastové dílky děti spojují šrouby a matkami, každé balení obsahuje také klíče a šroubováky. Kreativní stavebnice rozvíjí dětskou zručnost a fantazii. V prodeji jsou varianty Mechanik Hugo staví bagr, letadlo a vrtulník.

Zvídavé děti by pod vánočním stromečkem určitě měly najít magnetickou vědomostní stolní hru Ukaž! Co víš?. Oblíbená hra letos poprvé vychází v moderní podobě pro tři skupiny hráčů: v obrázkové variantě pro ty nejmenší (Mrňousku! Ukaž! Co víš?), pro školáky od 6 let (Žáčku! Ukaž! Co víš?) a v klasické variantě, kterou si může zahrát celá rodina.

Vyvíjíme hračky, které děti nejen vizuálně zaujmou, ale současně jim umožňují učit se stále nové věci. Rozvíjí jejich motoriku, kreativitu, technické dovednosti a znalosti. Proto jsou stavebnice a hry se značkou Seva již po několik generací oblíbenou a nezbytnou součástí dětských pokojíčků, “ říká Jan Lát zástupce značky Seva.

Za značkou Seva stojí rodinná společnost Beneš a Lát. Současné portfolio herní divize této firmy tvoří výroba vlastních hraček, společenských, didaktických her, polytechnických stavebnic a stavebnicových modelů aut. Mezi nejznámější patří stavebnice Seva, Blok, Monti System, Mosaic, Seko, Disco a další.

Darina Boumová,
(-red.)

BEZ KOMENTÁŘE