PRAHA / Manažerka Jana Svobodová si zašla na masáž a pak zmizela beze stopy! Policie ČR pátrá po šestačtyřicetileté Janě Svobodové, která byla naposledy spatřena ve středu 15. července vpodvečer. Od té doby se nikomu Jana Svobodová ze známých ani příbuzných neozvala. O zmizení Jany Svobodové informoval Blesk.cz.

Masérka z wellness centra u metra Nádraží Holešovice viděla manažerku Janu Svobodovou jako poslední, poté se po ni slehla zem. Podle serveru Blesk.cz Jana Svobodová pravděpodobně nastoupila do svého stříbrného vozu Ford Kuga poznávací značky 3AE 0651 a z Prahy 7 odjela. „Když se nevracela domů, snažil se jí její manžel dovolat, telefon ale nebrala. Podle aplikace Viber byl její mobil naposledy aktivní tentýž den ve 21:18. Rodina zatím ani netuší, zda se po odchodu z centra, kam si zašla na masáž, pohybovala sama, nebo v doprovodu další osoby,“ uvedl Blesk.cz

Pohyb jejího vozu značky Ford Kuga byl zaznamenán kolem 18. hodiny v Liberecké a po 20. hodině ve Spořilovské ulici. „Poslední možný výskyt tohoto vozidla je po 21. hodině v okolí Jihlavy na Vysočině,“ řekl serveru Blesk.cz kriminalista Radek Varmuža, který má případ zmizení Jany Svobodové na starosti.

Podle příbuzných Jany Svobodové neměla žádné starosti nebo problémy. „Vůbec ne, nikdo o ničem takovém neví. Jana je velmi spolehlivá, vždyť pracuje jako top manažerka, ředitelka společnosti. Vždycky o sobě dávala vědět. Je to záhada,“ svěřil její bratr Petr serveru Blesk.cz.

Popis pohřešované Jany Svobodové

Jana Svobodová je vysoká 175 až 176 cm, vypadá na 40 až 41 let hubené postavy a má melírované vlasy.

Pokud jste Janu Svobodovou nebo její vozidlo stříbrné barvy značky Ford Kuga viděli, volejte neprodleně policejní linku 158.

Komentáře