Pistole z české zbrojovky, ilustrační foto. Zdroj: © Foto: Česká zbrojovka's official site

Praha – V Praze na ulici Jurkovičova byla dnes hlášena střelba. Na místo činu vyjeli pražští policisté. Podle prvních informací došlo k hádce dvou partnerů, která byla následně završena střelbou.

Obě osoby byly převezeny do nemocnice a muž bojuje o život. O události píše portál tn.cz.

Mohu potvrdit, že jsme dostali oznámení o střelbě v Praze-Hájích. Policisté právě prověřují, zda-li ke střelbě opravdu došlo, nebo ne,“ cituje portál slova policejního mluvčí.

Na místě činu objevili policisté dvě zraněné osoby. Jednou z nich byla žena a druhým zraněným byl muž. Podle portálu mělo po hádce dojít nejen ke střelbě, ale také k pobodání. Policie to však zatím nepotvrdila.

Záchranáři v Hájích zasahovali na žádost policie. Na místo vyrazily dvě posádky včetně lékaře a inspektora. Obě zraněné osoby byly převezeny do nemocnice,“ uvedla Jana Poštová, mluvčí záchranářů.

Podle předběžných informací redakce byl zraněný muž v ohrožení života, jeho poranění jsou vážná. Záchranáři jej měli připojit na umělou plicní ventilaci a zajistit tak dýchací cesty. Na portálu se dále píše, že žena utrpěla středně těžká zranění.

#cz.sputniknews.com,
(-red.)

Komentáře