Sdílejte
Dopravní nehoda v Hradci Králové. Foto: PČR

Hradecko – Na Pražském mostě v Hradci Králové se stala dopravní nehoda dvou osobních vozidel. Řidič (45 let) vozidla značky Ford Galaxy jedoucí od Gočárovy třídy k Mostecké ulici přejel zatím z neznámých příčin do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem značky Hyundai Getz (řidič 25 let).

Řidič Fordu a spolujezdec z Hyundaie byli s blíže nespecifikovaným zraněním převezeni do hradecké fakultní nemocnice. U mladšího řidiče byl alkohol na místě vyloučen dechovou zkouškou.

U staršího byl nařízen odběr krve. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě zjištěna ani uplatněna. Škoda na Fordu byla odhadnuta na 70 tisíc a na Hyundai 60 tisíc korun.
Přesná příčina dopravní nehody je v šetření hradeckých dopravních policistů.

-tr

Komentáře
Sdílejte
Předchozí článekPRO ŘIDIČE: Přísněji v Barceloně i Bruselu!
Další článekKarel Janeček pomáhá „dětem ulice“
ZprávyExtra.cz je internetový velkoformátový - multimediální zpravodajský portál se zaměřením na aktuální dění v České Republice i zahraničí. Jedná se o jeden ze zpravodajských projektů, které provozuje mediální agentura BJ-ExtraMedia - Jiří Berec. Do portfolia naší mediální skupiny patří tedy server ZprávyExtra.cz, zpravodajský portál Události112.cz a internetový magazín UdálostiEXTRA.cz. Naše zpravodajství sdílíme také na sociálních sítích.