V plesových šatech štíhlá do minuty. Autor: Avicenum FASHION, official.

Praha – Plesová sezona již klepe na dveře a každá žena, dáma či slečna vybírá ty správné šaty. Neméně důležitý je ale výběr správných punčoch. Špatně padnoucí punčochy a nateklé nohy dokáží zkazit každý večer. Česká výrobní firma ARIES, a.s. na trh přichází s módním punčochovým zbožím se zdravotními benefity Avicenum FASHION. Tato řada díky mírnému podpůrnému tlaku, který punčochy vyvíjí na žilní stěnu, podporuje krevní oběh a tím ulevuje především od bolesti a otoků nohou, například při namáhavém dlouhém stání či sezení. S těmito punčochami můžete protančit střevíce, ale na konci večera Vás nožky bolet nebudou.

Dlouhodobá statická zátěž je jedním z faktorů, díky kterým vznikají křečové žíly. Produktová řada Avicenum FASHION s mírným podpůrným tlakem napomáhá ženám cítit se stylově, ale zároveň mít nohy bez otoků a bolesti. Některé produkty této módní řady navíc pomáhají formovat problémové partie, to ženy v plesové sezóně jistě ocení, každá z nás chce být v šatech štíhlá a přitažlivá,“ říká Ing. Lenka Fejfarová, generální ředitelka marketingu ARIES, a.s.

Na plesovou sezónu ženám doporučujeme formující punčochové kalhoty Avicenum FASHION 20 FORMING. Tyto punčochové kalhoty tvarují díky speciálně navrženému sedu s vysokým podílem elastanu Lycra(R) problémové partie ženského těla. Efektivně zeštíhlují pas a boky, zvedají zadeček a zpevňují horní část stehen. Výsledek je okamžitý a opravdu viditelný. Punčochové kalhoty jsou upraveny mikrokapslemi Skintex(R) Slimming, které obsahují kofein, výtažek z mořských řas, retinol a vitamín E – tyto složky dodávají pokožce vyváženou kombinaci přírodních látek, které mají anticelulitický a zeštíhlující účinek.

S výrobky Avicenum FASHION 20 FORMING budete v plesových šatech štíhlá do minuty!


ČTĚTE TAKÉ: Jak poznáte TOP ženu?! 12 známek ženy vysoké kvality


Pokud raději nosíte takzvané „samodržky“, vyzkoušejte pohodné samodržící punčochy s krajkou Avicenum FASHION 15. Jedná se o nejjemnější a nejtransparentnější punčochové zboží z produktové řady Avicenum FASHION. Vyrábějí se bez zesílené špice, proto jsou vyhledávanými punčochami do obuvi s otevřenou špičkou. Švýcarská antimikrobiální úprava Sanitized(R) Silver s aktivními ionty stříbra zvyšuje hygienu i komfort při nošení.

Avicenum FASHION.
Ing. Jana Stárková (-red.)

Komentáře