Ilustrační Foto Lukamotorsport

Pražský závodní tým Lukamotorsport má za sebou dlouhou a náročnou sezonu, na jejíž konci se navíc dočkal kýženého úspěchu. Liboru Milotovi se ve voze Porsche 996 GT3 Cup podařil závěrečný podnik Slovenského okruhového poháru na Slovakia Ringu a po dvou pódiových umístěních mohl oslavit zisk celkového druhého místa v konečném hodnocení SOP ve třídě 5 nad 3500 ccm.

„Mám ohromnou radost, protože posledním závodem na Slovakia Ringu jsme dokázali splnit vše, co jsme si na jaře stanovili. Pravidelně jsme končili na stupních vítězů a navíc jsme i jeden závod vyhráli. V celkovém hodnocení bereme druhé místo a především končíme sezonu s dobrým pocitem, nepoškozeným vozem a velkou chutí dál pracovat na zlepšování sama sebe a našeho vozu“ sršel radostí jezdec týmu Lukamotorsport Libor Milota.

„Jsem rád, že letošní sezona se dá kompletně shrnout takto pozitivně, jelikož jsme do ní vstupovali plni očekávání a hovořili jsme o snech a cílech, kterých jsme chtěli dosáhnout. Nešlo by to ale bez nikoho, kdo na tomto projektu pracoval, především pak bez neúnavných mechaniků z Lukamotorsportu a samozřejmě také bez obchodních partnerů,“ dokončil hodnocení sezony 2017 Milota.

Spokojenost byla znát také na manažerovi týmu Michaeli Vorbovi: „Podařilo se nám splnit cíl, který jsme si stanovili na začátku sezony. Navíc jsme vyhráli poslední závod sezony na Slovakia Ringu. Nemůžu být více než spokojený, jelikož naše technika fungovala bezproblémově a navíc jsme dokončili všechny závody.“

„Chtěl bych poděkovat všem, co se jakýmkoliv způsobem podíleli na letošní sezoně, jenž jsme zakončili krásným druhým místem v naší třídě. Uvidíme, co přinese zimní přestávka. Děkujeme sponzorům a fanouškům za podporu v letošní sezoně. O novinkách pro příští rok vás budeme samozřejmě průběžně informovat,“ shrnul nejnovější dění majitel týmu Lukamotorsport Lukáš Karhan.

Pražský tým navíc na závěr sezony přivítal ve svých dílnách děti z Handicap centra Srdce, které sídlí v Poděbradech. Manažer týmu Lukamotorsport Michael Vorba je totiž patronem projektu Sovička na cestách, který podporuje toto centrum.

Po obhlídce dílen a zázemí pražské skvadry se mohla návštěva posadit do závodních vozů, což bylo pro všechny největším zážitkem.

Zdroj: Lukamotorsport

Komentáře