Policie (Ilustrační snímek) Autor: JB - ZprávyExtra.cz

BRADKOVICE / V úterý 24. listopadu došlo v Bradkovicích na Kladensku k vraždě muže. Kriminalisté v těchto dnech obvinili sedmašedesátiletou družku zavražděného muže. O případu informovala v pátek policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová.

„Ve večerních hodinách v úterý 24. listopadu jsme přijali oznámení o zraněném muži v rodinném domě v Bradkovicích na Kladensku. Lékař, který byl přivolán na místo, konstatoval smrt čtyřiačtyřicetiletého muže. Muž měl bodná poranění v oblasti břicha a soudní lékař nevyloučil, že mohl zemřít násilnou smrtí. Nařízena proto byla soudní pitva. Výsledky pitvy potvrdily násilnou smrt v důsledku bodných zranění,“ uvedla Zatloukalová.

Středočeští kriminalisté prováděli ohledání místa činu a zajistili veškeré stopy. „Současně jsme prováděli výslechy osob, které nám mohly poskytnout informace k dané události,“ doplnila mluvčí.

V souvislosti s případem kriminalisté vyslýchali také sedmašedesátiletou družku mrtvého muže, která byla důvodně podezřelá ze spáchání trestného činu.

Jen několik hodin po oznámení kriminalisté ženě sdělili obvinění ze spáchání trestného činu vraždy.

„Podali jsme návrh státnímu zástupci na vzetí obviněné ženy do vazby,“ dodala mluvčí. Stání zástupce podal podnět a soud jej akceptoval.

Za trestný čin vraždy hrozí ženě trest odnětí svobody ve výši až osmnáct let.

Komentáře