(Ilustrační snímek) Zdroj: ZprávyExtra.cz

BEROUN / Ve čtvrtek 21. ledna okolo 7. hodiny ranní v Berouně, v ulici U Berounky provedli dva neznámí pachatelé, maskovaní černými kuklami a oblečeni do tmavého oděvu loupežné přepadení. V ulici Na Hrázi překonali oplocení rodinného domu a poté vyrazili vchodové dveře. Z domu si odnesli pod pohrůžkou zbraně peníze a šperky. Policie po lupičích intenzivně pátrá.

„V domě se nacházely dvě ženy. Jeden z pachatelů je pod pohrůžkou krátké střelné zbraně donutil, aby nekladly žádný aktivní odpor a držel je v rohu jedné z místností. Druhý pachatel prohledal celý dům a odcizil šperky a finanční hotovost. Poté obě poškozené dovedli do místnosti, kde se nachází toaleta, kde je uzamkli a zabarikádovali. Z místa poté odešli,“ popsala loupežné přepadení rodinného domu v Berouně berounská policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

Kriminalistům se podařilo zjistit, že pachatelé byli s největší pravděpodobností tři, kdy třetí z nich čekal v zaparkovaném vozidle světlé bary (bílá, šedá nebo stříbrná), typu pic up, pětidvéřové, v ulici Slavašovská, poblíž železničního přejezdu. Loupežné přepadení se naštěstí obešlo bez zranění.

Policisté naléhavě žádají obyvatele výše uvedených ulic a ulice Vojanova, nebo kohokoliv, kdo se v uvedené době pohyboval v okolí, aby své poznatky týkající se uvedeného vozidla nebo pohybu pachatelů sdělili na linku 158 nebo na kteroukoliv policejní služebnu.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ