Sdílejte
Nákladní vlak přejel v Nové Vsi ženu, ta nepřežila (Ilustrační snímek) Foto: archiv ZprávyExtra.cz

NOVÁ VES / V úterý 5. dubna, krátce před půlnocí u Kolína v Nové Vsi přejel ve vysoké rychlosti asi čtyřicetiletou ženu nákladní vlak. Žena měla podle informací redakce ZprávyExtra.cz pravděpodobně na kolejích ležet v místech zastávky, nákladní vlak tudy projížděl rychlostí 120 km/h. Policie nyní vyšetřuje zda se jedná o sebevraždu, nebo o nešťastnou náhodu.

K tragické nehodě došlo na hlavním železničním koridoru na trati č. 011 mezi Prahou a Kolínem, krátce před půlnocí v zastávce osobních vlaků.

Nákladní vlak místem měl projíždět rychlostí až 120 km/h, strojvedoucí vlaku měl údajně zaregistrovat náraz lehčího charakteru, proto začal brzdit. Nákladní vlak se podařilo zastavit až po zhruba půl kilometru a kolizi nahlásil.

Během několika minut na místo dorazila policie, hasiči i záchranná služba. Potvrdilo se, že na kolejích je sražený člověk. Zranění u ženy byla devastující. Lékaž už jen mohl konstatovat smrt.

Asi čtyřicetiletá žena měla podle informací ZprávyExtra.cz na kolejích ležet. Zda žena spáchala sebevraždu, nebo nešťastně upadla při přecházení kolejí, vyšetřují kriminalisté.

Provoz na vytíženém železničním koridoru mezi Prahou a Moravou byl v noci v místě tragické nehody na několik hodin zcela přerušen.

Komentáře