Hasiči museli vyprošťovat řidiče po nehodě u Pravíkova na Pelhřimovsku, střetlo se osobní vozidlo s nákladním. Foto: HZS kraje Vysočina

Pelhřimovsko – Všechny záchranné složky Kraje Vysočina musely, ve středu 25. dubna, v 9.30 hodin dopoledne zasahovat u těžké dopravní nehody, při které se střetlo u Pravíkova na Pelhřimovsku osobní vozidlo s nákladním. Nehoda si vyžádala zranění osob. 

K nehodě se aktuálně vyjádřila tisková mluvčí hasičů Kraje Vysočina Petra Musilová s tím, že z havarovaného osobního automobilu museli hasiči zraněného dvacetiletého řidiče vyprostit za použití hydraulického nářadí.

Ihned po vyproštění byl zraněný muž předán do péče zdravotníkům a následně letecky transportován do nemocnice,“ upřesnila Musilová.


ČTĚTE TAKÉ: Posádky krajské záchranky v MS kraji zasahovaly u nehod motocyklistů
Záchranáři z Moravskoslezské krajské záchranky zasahovali o uplynulém víkendu u řady dopravních nehod s účastí motocyklistů. V sobotu 21. dubna mezi nimi byla i jedna smrtelná na Bruntálsku a v neděli 22. dubna pak další s úmrtím na Opavsku.

Komunikace zůstala po nehodě neprůjezdná. Hasiči zajistili havarovaná vozidla proti požáru, uniklé provozní kapaliny zlikvidovali speciálním sorbentem,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

-jb, (red.)

 

Komentáře