Na snímku bojující Tobiáš Barták spolu s jeho soupeřem. Foto: #CzechFighters.cz / Ladislav Horejš, Leonidas Gym Muay Thai Teplice

Brno – V sobotu 3. listopadu se konalo 3. kolo Mistrovství ČR Muay Thai pořádané C.M.T.A v brněnské TJ Tesla.

O sportovní události informoval redakci serveru #zpravyextra.cz Ladislav Horejš hlavní trenér Leonidas Gym Muay Thai Teplice s tím, že tři reprezentanti z řad dětí, Lukáš Černý (TKB Teplice), Tobiaš Barták (Hanuman gym Praha) a Šimon Verner ( Leonidas gym Dubí) se společně s trenérem, který se stará o dětskou reprezentaci Ladislavem Horejšem (Leonidas Dubí) vyrazili z reprezentačního soustředění C.M.T.A. v Teplicich rovnou na turnaj do Brna, kde se utkali se Slovinskou výpravou.

Prvním bojovníkem byl Lukáš Černý, který bohužel prohrává jen těsně 2:1 na body, druhý nastoupil do boje Šimon Verner, který si s přehledem poradil se Slovincem 3:0 na body.

Posledním dítkem byl Tobiaš Barták, kterému se podařilo dostat slovinského chlapce 2x do počítání a také tedy s přehledem vyhrává 3:0 na body. Tento juniorský střet vyhrála Česká republika 2:1. Po zápase se děti vrátili zpět na soustředění, které úspěšně absolvovali až do konce,“ upřesnil trenér dětské reprezentace.

V rámci kola ligy jsme ještě měli jednoho zástupce Leonidas gymu proti domácímu borci náš 23kg Milan Gasparec, který si to poprvé vyzkoušel v muaythai ringu. Výhra šla tentokrát na stranu domácího borce, ale Milanovi se to zalíbilo a chce bojovat dále,“ doplnil Ladislav Horejš.

TÉMATA ZE SPORTU

jb, (red.)

BEZ KOMENTÁŘE