Tragická nehoda uzavřela silnici z Hradce Králové do Jaroměře. Autor: HZS Královéhradeckého kraje

Hradec Králové / Jaroměř – K dopravní nehodě, která se stala mezi obcemi Holohlavy a Černožice vyjížděli 4. ledna, v 18:17 hodin profesionální hasiči z Jaroměře a ze stanice Hradec Králové – Pražská.  Na silnici I/33 došlo k vážné dopravní nehodě nákladního a osobního automobilu. Vedle hasičů k nehodě zamířili také policisté a posádky Zdravotnické záchranné služby. Nehoda měla tragické následky.

O nehodě informovala redakci serveru ZprávyExtra.cz, krajská mluvčí královéhradeckých hasičů Martina Götzová s tím, že zasahující Jednotky hasičů po svém příjezdu začaly ihned s vyprošťováním osoby z osobního vozidla, které skončilo po srážce v příkopě. Pomocí hydraulického nářadí rozstříhaly střechu i bok automobilu, aby se k řidičce dostaly.

Lékař zdravotnické záchranné služby však již konstatoval smrt.

Tragická nehoda uzavřela silnici z Hradce Králové do Jaroměře. Autor: HZS Královéhradeckého kraje

Řidič kamionu nebyl při nehodě zraněn. Z nákladního automobilu unikalo menší množství pohonných hmot, které hasiči zasypali sorpčním materiálem.


PSALI JSME: Při nehodě dvou osobních vozidel v Hradci došlo ke zranění celkem čtyř osob


Nehodu vyšetřovali na místě policisté. Po zadokumentování byla povolána opět jednotka z Jaroměře, aby zajistila úklid vozovky,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů.

jb, (red.)

BEZ KOMENTÁŘE