Tragická nehoda v Olešce uzavřela přes tři hodiny kutnohorskou silnici. Foto: HZS Středočeského kraje

Oleška / Kutnohorsko – Ve středu 7. března, krátce po poledni došlo na silnici I. třídy v obci Oleška, v okrese Praha-východ k tragické dopravní nehodě, při které se čelně střetl kamion s osobním vozidlem. Řidička osobního vozidla nehodu nepřežila, na místě zemřela.

O nehodě informoval, dnes media Jaroslav Gabriel z HZS Středočeského kraje s tím, že po příjezdu hasičů na místo události bylo zjištěno, že kousek před výjezdem z obce směrem ke Kutné Hoře se čelně střetl kamion s osobním autem. Řidička osobního vozidla zůstala uvnitř zaklíněná bez známek života, řidič nákladního automobilu vyvázl ze střetu bez zranění.

Tragická nehoda v Olešce uzavřela přes tři hodiny kutnohorskou silnici. Foto: HZS Středočeského kraje

Hasiči se na místě podíleli na kyvadlovém řízení dopravy po souběžné provizorní komunikaci a po vyšetření okolností nehody Policií ČR, ženu vyprostili pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení,“ doplnil k nehodě Jaroslav Gabriel.


ČTĚTE TAKÉ: Pět zraněných při nehodě na Frýdecko-Místecku, zasahovat musel i vrtulník letecké záchranky


Po více, než třech hodinách byla vozidla odtažena, hasiči uklidili vozovku a policie obnovila provoz. Okolnosti této tragické nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

-jb, (red.)

BEZ KOMENTÁŘE