Smrtelná dopravní nehoda na Bruntálsku. Autor: ZZS Moravskoslezského kraje

Třemešná – Rudíkovy – Záchranáři zasahovaly, ve středu 24. ledna ráno, u smrtelné dopravní nehody na Bruntálsku. O střetu osobního vozidla a traktoru s přívěsem u obce Třemešná – Rudíkovy, byli záchranáři informováni, krátce před tři čtvrtě na sedm a na místo vyjel, jako první zdravotnický tým Rychlé záchranné pomoci (RZP) z Města Albrechtic, stejně jako lékařská posádka (rendez-vous) z Krnova. Na pomoc vzlétl rovněž i vrtulník letecké záchranné služby z Ostravy. Spolu s nimi na místo nehody zamířili také hasiči a policisté.


PSALI JSME: V Bohumíně srazilo osobní vozidlo cyklistku, žena skončila v péči lékařů


O tragické nehodě aktuálně informoval redakci serveru ZprávyExtra.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že zasahující záchranáři již nemohli pomoci dvaapadesátiletému muži, který zůstal zaklíněn v osobním vozidle. Utrpěl poranění neslučitelná se životem a zasahující lékař musel konstatovat jeho smrt.

O dva roky starší muž byl týmy záchranářů ošetřován s vícečetnými poraněními. Jeho stav byl vážný a lékaři jej museli uvést do umělého spánku. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče jej letečtí záchranáři transportovali do Fakultní nemocnice v Ostravě,“ upřesnil mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl a doplnil, že muž byl předán byl tamnímu týmu urgentního příjmu.

Okolnosti této tragické události jsou nyní v šetření Policie ČR.

-jb, pap.

Komentáře